iPhone İle Ortam Dinleme Nasıl Yapılır? - Donanım Forum

Duyuru

Küçült
No announcement yet.

iPhone İle Ortam Dinleme Nasıl Yapılır?

Küçült
X
Küçült
Şu Anda Bu Konuyu Görüntüleyen Aktif Kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 ziyaretçi.)
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• iPhone İle Ortam Dinleme Nasıl Yapılır?

Apple AirPods kulaklıklar aynı zamanda işitme cihazı olarak da kullanılabiliyor ve böylece iPhone ile ortam dinlemesi yapabilmek için programa ihtiyacınız kalmıyor. IOS 12 ile canlı dinleme özelliği kulaklıklara eklendi bu sayede karşısındaki sesi az duyanlar, evde diğer odadaki bebeğinin sesini dinlemek isteyenler bu özelliği çok sevdi.

İPhone İle Ortam Dinlemesi Yapmak

iPad, iPad Touch ve iPhone’lar canlı dinleme özelliği ile uzaktan kumandalı bir mikrona dönüşüyor, öncelikleri duymakta zorluk çeken kişileri kaliteli ses deneyimi ile tanıştırmak olan Apple aynı zamanda kullanıcılara ortam dinleme şansı da verdi. iOS 12 akıllı cihazınıza yüklü ise Canlı Dinleme ( Live Listen ) özelliğini aktif edebilir, çok az duyduğunuz ya da duymakta zorlandığınız sesleri daha net ve kaliteli bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı zamanda gürültülü mekanlarda da bu özellik kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor.
    Canlı dinleme özelliği telefon ve kulaklığınızı mikrofon olarak kullanmanızı sağlıyor üstelik bu özellik oldukça kolay bir şekilde aktif edilebiliyor. Yapmanız gerekenler:
    • Ayarlar > Denetim Merkezi > Denetimleri Özelleştir’i seçin. Aşağıda bulunan İşitme simgesinin yanında + işaretine dokunun ve ayarları kaydedin,
    • Denetim merkezinden ‘kulak’ şeklinde bulunan simgeyi seçin,
    • AirPods kulaklık ile sesler duyuluyorsa bağlantı gerçekleşmiştir,
    • Denetim merkezinden işitme ikonuna basın ve yeni pencerede Canlı Dinleme özelliğini aktif hale getirin.
    Telefonu kilitleyerek istediğiniz yere bırakabilir ve iPhone ile ortam dinleme sürecini başlatabilirsiniz.
    Herkese iyi forumlar...
Hazırlanıyor...
X