Son Yılların En İyi Dizileri Listesi - Donanım Forum

Duyuru

Küçült
No announcement yet.

Son Yılların En İyi Dizileri Listesi

Küçült
X
Küçült
Şu Anda Bu Konuyu Görüntüleyen Aktif Kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 ziyaretçi.)
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Son Yılların En İyi Dizileri Listesi

  Diziler, hayatın olmazsa olmaz eğlence parçaları arasında yer alırlar. Televizyon dünyasının renklenmesine olanak sağlayan yapımların her birinin aktif olarak değerlendirilmesiyle beraber son yılların en iyi dizileri belirlenmiştir. Diziler listesinde yer alan seçeneklerin tamamında işlenen konular kendi içerisinde en iyi farkları sunuyor.

  1. Game of Thrones
  IMDB puanı 9.5 olan Game of Thrones, uzun ve zorlu savaşların işlendiği konusuyla izleyicileri ekrana bağlayan bir yapım olarak değerlendiriliyor. Krallıklar arasındaki savaşlarla birlikte olay örgüsü ve hikayesiyle başlı başına benzersiz.

  2.Fargo
  Minnesota'da işlenen konusuyla birlikte; entrika, cinayet ve aldatma hikayelerinin işlendiği Fargo ekran başına kilitlemeyi başarmış diziler arasına girmeyi başarmış durumda.

  3. True Detective
  Dedektiflik konusunun işlenirken yanında ne kadar farklı konuların bulunabileceğinin göstergesi olan True Detective, son yılların en önemli dizileri arasında yer alıyor. En yüksek IMDB puanına sahip diziler arasında da yer alıyor olmasıyla büyük yankı uyandırmayı başarmış durumda.

  4. Sherlock
  Sherlock Holmes’un modern uyarlaması olarak işlenen Sherlock, günümüz Londra’sında çözdüğü davalarla ve Moriarty ile olan rekabetiyle nefes kesici bölümlerin izlenebilmesini mümkün kılar özellikte.

  5. Westworld
  Westworld, bilim kurgu ve gerilimin nasıl başarılı bir şekilde harmanlanabileceğinin göstergesi oluyor. Gelecekte yapay zekaların kullanıldığı eğlence parkında vahşi batınının karanlık macerası izleyicilere sunuluyor.
  Son yılların en iyi dizileri, reyting oranlarıyla da rekorları elinde bulundurmaktalar.
  Herkese iyi forumlar...
Hazırlanıyor...
X